Oferta

Niwelatory kodowe i optyczne

Znając potrzeby naszych Klientów i zdając sobie sprawę z tego, jak ważne są dla nich precyzyjne pomiary, posiadamy bardzo szeroki asortyment niwelatorów optycznych. Cała seria Geomax posiada jasną optykę i powiększanie nawet do 32x. Znajdą Państwo u nas instrumenty przeznaczone do precyzyjnych pomiarów geodezyjnych, jak i do wszelkich zastosowań budowlanych.

Tam gdzie zależy nam na precyzji i uniknięciu błędów obliczeniowych najlepszym rozwiązaniem jest niwelator kodowy ZDL 700, który odznacza się niezwykłą precyzją oraz szybkością w dokonywaniu pomiarów. Na wyświetlaczu automatycznie przedstawia nam wyniki pomiaru, umożliwia zapis danych oraz posiada oprogramowanie przydatne dla Geodety czy Budowlańca.

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie są odporne na działanie czynników zewnętrznych, więc mogą być wykorzystywane nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Ponadto doskonale tłumią drgania, dzięki zastosowaniu magnetycznego kompresora. Firma Geomax stawia na funkcjonalność i łatwość obsługi wszystkich swoich rozwiązań.

Obecnie posiadamy w ofercie trzy serie niwelatorów optycznych oraz jeden model kodowy. Wszystkie nasze propozycje zostały przygotowane z myślą o osobach, które oczekują po tym urządzeniu maksymalnej dokładności. Ponadto cechują się one wysoką klasą szczelności, dzięki czemu są chronione przed pyłem czy deszczem.

Maksymalne powiększenie sięgające 30x (seria ZAL300) lub 32x (serie ZAL100 i ZAL200) gwarantuje wyświetlanie dokładnego obrazu łaty na okularze lunety.

Wszystkie urządzenia cechują się również bardzo wysoką dokładnością, która wynosi od 0,7mm/1km do 2,5mm/1km podwójnej niwelacji.

Niwelator kodowy ZDL700

ZDL700, niwelator kodowy który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Wykonując niwelację takim niwelatorem, przekonasz się o jakości sprzętu, który jest zawsze gotowy do pracy!

© 2015 Geoline
wykonanie: kotonski.pl
Menu